wspolnoty

Msze św.

wspolnoty

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE - 14 lipca 2019

1.Serdecznie witamy w naszej Wspólnocie Parafialnej wszystkich gości, którzy wypoczywają nad morzem. Życzymy dużo słońca i dobrej pogody oraz miłego wypoczynku. Zapraszamy do naszej świątyni na wspólną modlitwę oraz do udziału
w nabożeństwach i Mszach świętych.

2.W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

• W poniedziałek – wspomnienie Św. Bonawentury.
  • We wtorek – wspomnienie N. M. P. z Góry Karmel.
  • W środę – wieczorem nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W piątek – rano koronka do Bożego Miłosierdzia.

3.Msze święte w czasie remontu kościoła są odprawiane w kaplicy, poza Mszą wieczorną w sobotę i mszami w niedzielę.

4. Spowiedź w dni powszednie w kaplicy pogrzebowej pół godziny przed Mszą świętą

5.Składamy serdeczne Bóg zapłać paniom z Mechelinek za sprzątanie kościoła oraz wszystkim mężczyznom, którzy pomagali przy zagęszczeniu podłoża kościoła oraz brali udział w przeniesieniu starej dachówki na przyczepy.

6.Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego ”.

cien

Msze święte

To czy życie duchowe w parafii rozwija się, czy zamiera, wnisokuje się zawsze patrząc na udział wiernych w życiu sakramentalnym parafii. W kościele przy ołtarzu czeka Bóg, który pragnie dawać się tym, których kocha. W konfesjonale obecny jest Ten, który pragnie opatrzyć rany zadane przez grzech.

Msze święte w niedziele:

8.15; 9.45; 11.15; 16.15 więcej...>>

Kancelaria parafialna

Każda parafia powstaje po to, aby służyć tym, którzy w niej mieszkają. Nieść posługę sakramentalną, tym którzy jej pragną. Podejmować działania duszpasterskie wobec tych, którzy za Kościół i swoją parafię czują się odpowiedzialni.

Naszych Parafian zachęcamy do kontaktu osobistego w godzinach działania biura, bądź wirtualnego korzystając z adresu mailowego.

Nasza Parafia

Wspólnota Kościoła jest miejscem rozwoju nowego człowieka w nas. Tu spotykamy się na modlitwie, aby wielbić Pana i przyjmować umocnienie w Duchu Świętym. To tu, we wspólnocie, słuchamy Słowa Bożego - karmimy się nauką Chrystusa, aby wzrastać w wierze. Tutaj też doświadczamy miłości, akceptacji, przyjaźni - przez służbę, w której realizujemy ideał życia chrześcijańskiego.

• Galeria zdjęć z życia Parafii...>>
Parafia Pierwoszyno hedley©2010