wspolnoty

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

wspolnoty

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE - 12 listopada 2017

1.W dniu dzisiejszym zbiórka do puszek dla prześladowanych chrześcijan na Bliskim Wschodzie.

2.W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

• W poniedziałek – wspomnienie Św. pierwszych męczenników Polski.
  • W środę wieczorem – nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy.
  • W piątek – wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej. Rano koronka do Miłosierdzia Bożego.
  • W sobotę rano – wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny.

3.We wtorek spotkanie wspólnoty Caritasu  o godz. 19.00  w salce na plebanii.

4.W piątek o godz. 17.00 spotkanie dla dzieci komunijnych w kościele.

5.Składamy serdeczne Bóg zapłać paniom z Mostów za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu.

6.Spowiedź w dni powszednie 30 minut przed Mszą św.

7.Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”.

8.Od poniedziałku do piątku - Msza św. poranna będzie odprawiana w kaplicy pogrzebowej.

cien

Msze święte

To czy życie duchowe w parafii rozwija się, czy zamiera, wnisokuje się zawsze patrząc na udział wiernych w życiu sakramentalnym parafii. W kościele przy ołtarzu czeka Bóg, który pragnie dawać się tym, których kocha. W konfesjonale obecny jest Ten, który pragnie opatrzyć rany zadane przez grzech.

Msze święte w niedziele:

8.15; 9.45; 11.15; 16.15 więcej...>>

Kancelaria parafialna

Każda parafia powstaje po to, aby służyć tym, którzy w niej mieszkają. Nieść posługę sakramentalną, tym którzy jej pragną. Podejmować działania duszpasterskie wobec tych, którzy za Kościół i swoją parafię czują się odpowiedzialni.

Naszych Parafian zachęcamy do kontaktu osobistego w godzinach działania biura, bądź wirtualnego korzystając z adresu mailowego.

Nasza Parafia

Wspólnota Kościoła jest miejscem rozwoju nowego człowieka w nas. Tu spotykamy się na modlitwie, aby wielbić Pana i przyjmować umocnienie w Duchu Świętym. To tu, we wspólnocie, słuchamy Słowa Bożego - karmimy się nauką Chrystusa, aby wzrastać w wierze. Tutaj też doświadczamy miłości, akceptacji, przyjaźni - przez służbę, w której realizujemy ideał życia chrześcijańskiego.

• Galeria zdjęć z życia Parafii...>>
Parafia Pierwoszyno hedley©2010