wspolnoty

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

wspolnoty

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE - 21 października 2018

1.W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

• W poniedziałek wspomnienie Św. Jana Pawła II, papieża.
  • W środę wieczorem nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy.
  • W piątek rano – koronka do Miłosierdzia Bożego.

2.Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 17.45, a w niedzielę o godz. 15.45. Specjalne nabożeństwo różańcowe dla dzieci we wtorki i piątki o godz. 17.00.

3.We wtorek spotkanie Wspólnoty Młodzieżowej o godz. 18.45 w salce na plebanii.

4.W czwartek spotkanie dzieci komunijnych w kościele o godz. 17.00.

5.W sobotę zbiórka ministrantów i kandydatów o godz. 10.00.

6.Składamy serdeczne Bóg zapłać paniom z Mostów za sprzątanie kościoła
w minionym tygodniu.

7.Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”
W zakrystii można jeszcze nabyć nowy numer kwartalnika „Galilea”.

8.W biurze parafialnym można rezerwować Msze św. na cały rok 2019.

cien

Msze święte

To czy życie duchowe w parafii rozwija się, czy zamiera, wnisokuje się zawsze patrząc na udział wiernych w życiu sakramentalnym parafii. W kościele przy ołtarzu czeka Bóg, który pragnie dawać się tym, których kocha. W konfesjonale obecny jest Ten, który pragnie opatrzyć rany zadane przez grzech.

Msze święte w niedziele:

8.15; 9.45; 11.15; 16.15 więcej...>>

Kancelaria parafialna

Każda parafia powstaje po to, aby służyć tym, którzy w niej mieszkają. Nieść posługę sakramentalną, tym którzy jej pragną. Podejmować działania duszpasterskie wobec tych, którzy za Kościół i swoją parafię czują się odpowiedzialni.

Naszych Parafian zachęcamy do kontaktu osobistego w godzinach działania biura, bądź wirtualnego korzystając z adresu mailowego.

Nasza Parafia

Wspólnota Kościoła jest miejscem rozwoju nowego człowieka w nas. Tu spotykamy się na modlitwie, aby wielbić Pana i przyjmować umocnienie w Duchu Świętym. To tu, we wspólnocie, słuchamy Słowa Bożego - karmimy się nauką Chrystusa, aby wzrastać w wierze. Tutaj też doświadczamy miłości, akceptacji, przyjaźni - przez służbę, w której realizujemy ideał życia chrześcijańskiego.

• Galeria zdjęć z życia Parafii...>>
Parafia Pierwoszyno hedley©2010