wspolnoty

Msze św.

wspolnoty

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE - 11 sierpnia 2019

1.Serdecznie witamy w naszej Wspólnocie Parafialnej wszystkich gości, którzy wypoczywają nad morzem. Życzymy Wam dużo słońca i dobrej pogody oraz miłego wypoczynku. Zapraszamy do naszej świątyni na wspólną modlitwę oraz do udziału
w nabożeństwach i Mszach świętych.

2.W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

• W poniedziałek – wspomnienie Św. Maksymiliana Kolbego.
  • We wtorek wieczorem „dzień fatimski”. Po Mszy św. wieczornej różaniec i procesja z figurką Matki Bożej.
  • W środę rano – święto: Rocznicy poświęcenia kościoła archikatedralnego w Gdańsku Oliwie. Wieczorem Msza z uroczystości wraz z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W czwartek – uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w tym dniu jak w niedzielę z poświęceniem ziół i kwiatów.
  • W piątek rano – koronka do Bożego Miłosierdzia.
  • W sobotę – rano wspomnienie Św. Jacka.

3. Spowiedź w dni powszednie pół godziny przed Mszą świętą.

4. Składamy serdeczne Bóg zapłać paniom z Pierwoszyna za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu.

5.Za tydzień przypada taca budowlana w naszej parafii w miesiącu sierpniu.

6.Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego ”.

cien

Msze święte

To czy życie duchowe w parafii rozwija się, czy zamiera, wnisokuje się zawsze patrząc na udział wiernych w życiu sakramentalnym parafii. W kościele przy ołtarzu czeka Bóg, który pragnie dawać się tym, których kocha. W konfesjonale obecny jest Ten, który pragnie opatrzyć rany zadane przez grzech.

Msze święte w niedziele:

8.15; 9.45; 11.15; 16.15 więcej...>>

Kancelaria parafialna

Każda parafia powstaje po to, aby służyć tym, którzy w niej mieszkają. Nieść posługę sakramentalną, tym którzy jej pragną. Podejmować działania duszpasterskie wobec tych, którzy za Kościół i swoją parafię czują się odpowiedzialni.

Naszych Parafian zachęcamy do kontaktu osobistego w godzinach działania biura, bądź wirtualnego korzystając z adresu mailowego.

Nasza Parafia

Wspólnota Kościoła jest miejscem rozwoju nowego człowieka w nas. Tu spotykamy się na modlitwie, aby wielbić Pana i przyjmować umocnienie w Duchu Świętym. To tu, we wspólnocie, słuchamy Słowa Bożego - karmimy się nauką Chrystusa, aby wzrastać w wierze. Tutaj też doświadczamy miłości, akceptacji, przyjaźni - przez służbę, w której realizujemy ideał życia chrześcijańskiego.

• Galeria zdjęć z życia Parafii...>>
Parafia Pierwoszyno hedley©2010