wspolnoty

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

wspolnoty

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE - 20 stycznia 2018

1.W czasie kolędowym Msza św. wieczorna w ciągu tygodnia jest odprawiana tylko w środy i soboty o 17.45 w pozostałe dni o godz. 8.15.

2.Biuro parafialne w czasie kolędowym czynne jest w środę i piątek od 9.00 do 9.30 oraz w sobotę od 17.00 do 17.30.

3.Składamy serdeczne Bóg zapłać paniom z Mechelinek za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu.

4.Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Małego Gościa” dla dzieci.

5.Program kolędy w tym tygodniu:

Niedziela 20 stycznia ks. Stanisław od 17.00  Pierwoszyno: Diamentowa, Daktylowa.
ks. Andrzej od 17.00  Pierwoszyno: Północna, Zachodnia, Wschodnia, Południowa, Truskawkowa, Malinowa.

Poniedziałek  21 styczniaks. Stanisław od 16.00  Pierwoszyno: Czereśniowa, Agrestowa, Boczna.
ks. Andrzej  od 16.00,  Pierwoszyno: Wiśniowa.

Wtorek  22 styczniaks. Stanisław od 16.00  Pierwoszyno: Ogrodników, Imbirowa, Renklodowa.
ks. Andrzej  od 16.00,  Pierwoszyno: Brylantowa, Perłowa.

Wszystkich, którzy są nowymi mieszkańcami naszej parafii, nieobecnych, którzy nie zdążyli dojechać na kolędę, przypadkowo pominiętych – prosimy o kontakt w celu uzupełnienia kolędy.

Niedziela 13 stycznia ks. Stanisław od 17.00  Mosty: Topolowa, Jałowcowa.
ks. Andrzej od 17.00  Mosty: Sadowa, Cyprysowa, Hebanowa.

Poniedziałek  14 styczniaks. Stanisław od 16.00  Kosakowo: Złote Piaski, Lubczykowa, Aloesowa, Miodowa, Mosty: Księżycowa.
ks. Andrzej  od 16.00,  Mosty: Jodłowa, Anyżowa, Rodzynkowa.

Wtorek  15 styczniaks. Stanisław od 16.00  Kosakowo: Rumska, Szafranowa, Tymiankowa, Liściasta, Rajska.
ks. Andrzej  od 16.00,  Mosty: Gdyńska 37 i 43, Morwowa. Wałowa, Kameliowa, Cisowa.

Środa  16 styczniaks. Stanisław od 16.00  Mosty: Magnoliowa, Wichrowa.
ks. Andrzej  od 16.00,  Pierwoszyno: Morelowa. (z przerwą na Mszę wieczorną).

Czwartek  17 stycznia ks. Stanisław od 16.00  Pierwoszyno: Kaszubska nieparzyste, Kokosowa.
ks. Andrzej od 16.00  Pierwoszyno: Kaszubska parzyste.

Piątek 18 stycznia ks. Andrzej od 16.00  Pierwoszyno: Orzechowa, Gruszkowa, Kwiatowa.
ks. Stanisław od 16.00  Pierwoszyno: Migdałowa, Brzoskwiniowa, Bananowa, Śliwkowa.

Sobota 19 stycznia ks. Stanisław od 17.00  Pierwoszyno: Jabłoniowa.
ks. Andrzej od 18.30  Pierwoszyno: Szmaragdowa.

ks. Andrzej  od 16.00,  Pierwoszyno: Wiśniowa.

ks. Andrzej  od 16.00,  Pierwoszyno: Brylantowa, Perłowa.

cien

Msze święte

To czy życie duchowe w parafii rozwija się, czy zamiera, wnisokuje się zawsze patrząc na udział wiernych w życiu sakramentalnym parafii. W kościele przy ołtarzu czeka Bóg, który pragnie dawać się tym, których kocha. W konfesjonale obecny jest Ten, który pragnie opatrzyć rany zadane przez grzech.

Msze święte w niedziele:

8.15; 9.45; 11.15; 16.15 więcej...>>

Kancelaria parafialna

Każda parafia powstaje po to, aby służyć tym, którzy w niej mieszkają. Nieść posługę sakramentalną, tym którzy jej pragną. Podejmować działania duszpasterskie wobec tych, którzy za Kościół i swoją parafię czują się odpowiedzialni.

Naszych Parafian zachęcamy do kontaktu osobistego w godzinach działania biura, bądź wirtualnego korzystając z adresu mailowego.

Nasza Parafia

Wspólnota Kościoła jest miejscem rozwoju nowego człowieka w nas. Tu spotykamy się na modlitwie, aby wielbić Pana i przyjmować umocnienie w Duchu Świętym. To tu, we wspólnocie, słuchamy Słowa Bożego - karmimy się nauką Chrystusa, aby wzrastać w wierze. Tutaj też doświadczamy miłości, akceptacji, przyjaźni - przez służbę, w której realizujemy ideał życia chrześcijańskiego.

• Galeria zdjęć z życia Parafii...>>
Parafia Pierwoszyno hedley©2010