wspolnoty

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

wspolnoty

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE - 8 lipca 2018

1.Serdecznie witamy w naszej Wspólnocie Parafialnej wszystkich gości, którzy wypoczywają nad morzem. Życzymy dużo słońca i dobrej pogody oraz miłego wypoczynku. Zapraszamy do naszej świątyni na wspólną modlitwę oraz do udziału
w nabożeństwach i Mszach świętych.

2.W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

• W środę – święto Św. Benedykta, patrona Europy. W tym dniu wieczorem nowenna do MBN Pomocy.
  • W czwartek – wspomnienie Św. Brunona z Kwerfurtu.
  • W piątek – wspomnienie Św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

3.Pragniemy przypomnieć, że od czerwca do sierpnia - Msza św. wieczorna w niedzielę jest przeniesiona z godz. 16.15 na godz. 17.45.

4.Składamy serdeczne Bóg zapłać paniom z Mostów za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu.

5.Zachęcamy do udziału w XXXIII Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Zapisy w Parafii Niepokalanego Serca Maryi, ul. Makuszyńskiego 2 Gdynia-Karwiny. Spotkanie organizacyjne 15 lipca o godz. 18.00 również w parafii na Karwinach.

6.Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz czasopisma „Misyjne Drogi”.

cien

Msze święte

To czy życie duchowe w parafii rozwija się, czy zamiera, wnisokuje się zawsze patrząc na udział wiernych w życiu sakramentalnym parafii. W kościele przy ołtarzu czeka Bóg, który pragnie dawać się tym, których kocha. W konfesjonale obecny jest Ten, który pragnie opatrzyć rany zadane przez grzech.

Msze święte w niedziele:

8.15; 9.45; 11.15; 16.15 więcej...>>

Kancelaria parafialna

Każda parafia powstaje po to, aby służyć tym, którzy w niej mieszkają. Nieść posługę sakramentalną, tym którzy jej pragną. Podejmować działania duszpasterskie wobec tych, którzy za Kościół i swoją parafię czują się odpowiedzialni.

Naszych Parafian zachęcamy do kontaktu osobistego w godzinach działania biura, bądź wirtualnego korzystając z adresu mailowego.

Nasza Parafia

Wspólnota Kościoła jest miejscem rozwoju nowego człowieka w nas. Tu spotykamy się na modlitwie, aby wielbić Pana i przyjmować umocnienie w Duchu Świętym. To tu, we wspólnocie, słuchamy Słowa Bożego - karmimy się nauką Chrystusa, aby wzrastać w wierze. Tutaj też doświadczamy miłości, akceptacji, przyjaźni - przez służbę, w której realizujemy ideał życia chrześcijańskiego.

• Galeria zdjęć z życia Parafii...>>
Parafia Pierwoszyno hedley©2010