wspolnoty

Msze św.

wspolnoty

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE - 17 listopada 2019

1.W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

• W poniedziałek – wspomnienie Św. Karoliny Kózkówny.
  • W środę – wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego. Wieczorem nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy.
  • W czwartek – wspomnienie Ofiarowania N. M. Panny.
  • W piątek  - wspomnienie Św. Cecylii. Rano – koronka do Miłosierdzia Bożego.
  • W przyszłą niedzielę 24 listopada przypada uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata i ostatnia niedziela roku liturgicznego. Z tej racji w tym dniu  wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja po Mszy św. o godz. 11.15 do Mszy św. o godz.16.15.

2.We wtorek o godz. 18.30 spotkanie grupy młodzieżowej w salce na plebanii.

3.W czwartek we wspomnienie Ofiarowania NMP – zapraszamy na Mszę świętą rodziców dzieci komunijnych. Po Mszy o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci klas III.

4.Spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych w piątek o godz. 17.00.

5.W sobotę o godz. 10.00 – zbiórka dla ministrantów i kandydatów.

6.W sobotę na godz. 19.00 – zapraszamy do naszej świątyni na koncert: „Piaśnicka Msza Żałobna” w wykonaniu połączonych chórów.

7.W biurze parafialnym można rezerwować Msze św. na cały rok 2020.

8.Składamy serdeczne Bóg zapłać paniom z Mechelinek za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu.

9.Przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego ”  w cenie 6 zł., dwumiesięcznik „Misyjne Drogi” w cenie 5 złoty.

cien

Msze święte

To czy życie duchowe w parafii rozwija się, czy zamiera, wnisokuje się zawsze patrząc na udział wiernych w życiu sakramentalnym parafii. W kościele przy ołtarzu czeka Bóg, który pragnie dawać się tym, których kocha. W konfesjonale obecny jest Ten, który pragnie opatrzyć rany zadane przez grzech.

Msze święte w niedziele:

8.15; 9.45; 11.15; 16.15 więcej...>>

Kancelaria parafialna

Każda parafia powstaje po to, aby służyć tym, którzy w niej mieszkają. Nieść posługę sakramentalną, tym którzy jej pragną. Podejmować działania duszpasterskie wobec tych, którzy za Kościół i swoją parafię czują się odpowiedzialni.

Naszych Parafian zachęcamy do kontaktu osobistego w godzinach działania biura, bądź wirtualnego korzystając z adresu mailowego.

Nasza Parafia

Wspólnota Kościoła jest miejscem rozwoju nowego człowieka w nas. Tu spotykamy się na modlitwie, aby wielbić Pana i przyjmować umocnienie w Duchu Świętym. To tu, we wspólnocie, słuchamy Słowa Bożego - karmimy się nauką Chrystusa, aby wzrastać w wierze. Tutaj też doświadczamy miłości, akceptacji, przyjaźni - przez służbę, w której realizujemy ideał życia chrześcijańskiego.

• Galeria zdjęć z życia Parafii...>>
Parafia Pierwoszyno hedley©2010