wspolnoty

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

wspolnoty

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE - 19 maja 2019

1.W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

• W środę wieczorem – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W piątek – wspomnienie N. M. P. Wspomożycielki Wiernych. Rano – koronka do Miłosierdzia Bożego.
  • Nabożeństwa majowe w dni powszednie po Mszy o godz. 17.45, a w niedzielę i święta o godz. 15.45
  • Specjalne nabożeństwa majowe dla dzieci w tym tygodniu we wtorek i piątek o godz. 17.00.

2.W poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie w salce dla wszystkich, którzy pragną włączyć się w organizację kolejnego festynu rodzinnego w naszej parafii.

3.We wtorek o godz. 18.30 spotkanie wspólnoty młodzieżowej w salce na plebanii.

4.W  środę o godz. 19.00 spotkanie wspólnoty modlitewno biblijnej „Betania” w salce na plebanii.

5.W piątek o godz. 16.30 w kościele spotkanie dla dzieci, które w tym roku będą przeżywać rocznicę I Komunii Świętej.

6.W sobotę zbiórka dla Służby Liturgicznej ministrantów i lektorów o godz.10.00

7.W niedzielę 26 maja będziemy przeżywać uroczystość rocznicy I Komunii Świętej na Mszy o godz. 9.45.

8.Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego ”oraz „Małego Gościa” dla dzieci.

cien

Msze święte

To czy życie duchowe w parafii rozwija się, czy zamiera, wnisokuje się zawsze patrząc na udział wiernych w życiu sakramentalnym parafii. W kościele przy ołtarzu czeka Bóg, który pragnie dawać się tym, których kocha. W konfesjonale obecny jest Ten, który pragnie opatrzyć rany zadane przez grzech.

Msze święte w niedziele:

8.15; 9.45; 11.15; 16.15 więcej...>>

Kancelaria parafialna

Każda parafia powstaje po to, aby służyć tym, którzy w niej mieszkają. Nieść posługę sakramentalną, tym którzy jej pragną. Podejmować działania duszpasterskie wobec tych, którzy za Kościół i swoją parafię czują się odpowiedzialni.

Naszych Parafian zachęcamy do kontaktu osobistego w godzinach działania biura, bądź wirtualnego korzystając z adresu mailowego.

Nasza Parafia

Wspólnota Kościoła jest miejscem rozwoju nowego człowieka w nas. Tu spotykamy się na modlitwie, aby wielbić Pana i przyjmować umocnienie w Duchu Świętym. To tu, we wspólnocie, słuchamy Słowa Bożego - karmimy się nauką Chrystusa, aby wzrastać w wierze. Tutaj też doświadczamy miłości, akceptacji, przyjaźni - przez służbę, w której realizujemy ideał życia chrześcijańskiego.

• Galeria zdjęć z życia Parafii...>>
Parafia Pierwoszyno hedley©2010