Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

msze
msza

Msze święte w niedziele:

8.15; 9.45; 11.15; 16.15 Msza św. wieczorna w niedzielę i święta nakazane w miesiącu lipcu i sierpniu jest odprawiana o godz. 17.45, a nie jak dotychczas o godz. 16.15.

Msze święte w dni powszednie:
8.15; 17.45

Msze święte w święta zniesione:
8.15; 10.15; 16.15; 17.45

cien
nabozenstwa

Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

w środę o godz. 17.45 - nowenna

Nabożeństwo do Jezusa Miłosiernego

w piątek o godz. 8.15 - koronka do Bożego Miłosierdza

Nabożeństwo do Matki Boskiej Fatimskiej

13. dzień miesiąca (od maja do października) - różaniec i procesja wokół kościoła

cien

Msze święte

To czy życie duchowe w parafii rozwija się, czy zamiera, wnisokuje się zawsze patrząc na udział wiernych w życiu sakramentalnym parafii. W kościele przy ołtarzu czeka Bóg, który pragnie dawać się tym, których kocha. W konfesjonale obecny jest Ten, który pragnie opatrzyć rany zadane przez grzech. Sakramenty dla każdego chrześcijanina bez wyjątku są jak tlen, którego potrzebuje, by móc się rozwijać, aby nie zamarło jego życie duchowe.

Msze święte w niedziele:

8.15; 9.45; 11.15; 16.15 więcej..>>

Kancelaria parafialna

Każda parafia powstaje po to, aby służyć tym, którzy w niej mieszkają. Nieść posługę sakramentalną, tym którzy jej pragną.

Podejmować działania duszpasterskie wobec tych, którzy za Kościół i swoją parafię czują się odpowiedzialni.

Naszych Parafian zachęcamy do kontaktu osobistego w godzinach działania biura, bądź wirtualnego korzystając z adresu mailowego.

Nasza Parafia

Wspólnota Kościoła jest miejscem rozwoju nowego człowieka w nas. Tu spotykamy się na modlitwie, aby wielbić Pana i przyjmować umocnienie w Duchu Świętym. To tu, we wspólnocie, słuchamy Słowa Bożego - karmimy się nauką Chrystusa, aby wzrastać w wierze. Tutaj też doświadczamy miłości, akceptacji, przyjaźni - przez służbę, w której realizujemy ideał życia chrześcijańskiego. Tu rozpoznajemy nasze powołanie i otrzymujemy moc, aby iść tą drogą.

• Galeria zdjęć z życia Parafii...>>
  • Historia Parafii ...>>