Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

galeria
galeria
fatimska

Najnowsza galeria

Zapraszamy do odwiedzin galerii zdjęć z koronacji Matki Boskiej Fatimskiej, która miała miejsce w naszej parafii w miniony piątek (25 marca 2011).

zobacz zdjęcia...>>
zobacz wszystkie galerie...>>

bryla_kosciola

Bryła kościoła

Budowla naszego kościoła imponuje rozmachem. Ponad masywny korpus zwieńczony stromym dachem wznosi się wieża z dzwonami: "Jan Paweł II", "Tadeusz" i "Zygmunt".

zobacz zdjęcia...>>

wnetrze_kosciola

Wnętrze kościoła

Wewnątrz świątyni uwagę skupia tylna ściana prezbiterium z wyobrażeniem ostatnich chwil Jezusa: pośrodku scena z Golgoty - Maryja i św. Jan stojący pod krzyżem, z prawej strony modlitwa w Ogrójcu, z lewej - zdjęcie z krzyża.

zobacz zdjęcia...>>

cien

Msze święte

To czy życie duchowe w parafii rozwija się, czy zamiera, wnisokuje się zawsze patrząc na udział wiernych w życiu sakramentalnym parafii. W kościele przy ołtarzu czeka Bóg, który pragnie dawać się tym, których kocha. W konfesjonale obecny jest Ten, który pragnie opatrzyć rany zadane przez grzech. Sakramenty dla każdego chrześcijanina bez wyjątku są jak tlen, którego potrzebuje, by móc się rozwijać, aby nie zamarło jego życie duchowe.

Msze święte w niedziele:

8.15; 9.45; 11.15; 16.15 więcej...>>

Kancelaria parafialna

Każda parafia powstaje po to, aby służyć tym, którzy w niej mieszkają. Nieść posługę sakramentalną, tym którzy jej pragną.

Podejmować działania duszpasterskie wobec tych, którzy za Kościół i swoją parafię czują się odpowiedzialni.

Naszych Parafian zachęcamy do kontaktu osobistego w godzinach działania biura, bądź wirtualnego korzystając z adresu mailowego.

więcej...>>

Nasza Parafia

Wspólnota Kościoła jest miejscem rozwoju nowego człowieka w nas. Tu spotykamy się na modlitwie, aby wielbić Pana i przyjmować umocnienie w Duchu Świętym. To tu, we wspólnocie, słuchamy Słowa Bożego - karmimy się nauką Chrystusa, aby wzrastać w wierze. Tutaj też doświadczamy miłości, akceptacji, przyjaźni - przez służbę, w której realizujemy ideał życia chrześcijańskiego. Tu rozpoznajemy nasze powołanie i otrzymujemy moc, aby iść tą drogą.

  • Galeria zdjęć z życia Parafii...>>
  • Historia Parafii ...>>
  • Grupy duszpasterskie ...>>
Parafia Pierwoszyno hedley©2010